ANOTHER REASON TO BE A MAN

Konto klienta

791 953 143 phone

Regulamin sklepu
1. Sklep internetowy Adriano Calitri
    Tel: 791 953 143
    e-mail: biuro@adriano.pl
    Nr konta bankowego:  05 1020 2528 0000 0702 0337 0376
2. Zamówienia można składać przez nasz sklep internetowy (www.adrianocalitri.pl), e-mail (biuro@adriano.pl)

3. Wszystkie ceny towarów podane na stronie sklepu są cenami brutto i zawierają podatek VAT


4. Klientów hurtowych prosimy o kontakt pod numerem tel: 662 032 734 lub na adres e-mail: biuro@adriano.pl

5. Zamówienia e-mail możesz składać 24h na dobę, natomiast telefoniczne przyjmujemy od
 pn-pt  w godzinach od 7:00-15:00.


6. W przypadku gdy zamówienie zostanie złożone po godzinie 12:00, zostanie ono zrealizowane następnego dnia roboczego. Podobnie będzie jeśli złożysz zamówienie w sobotę, niedzielę czy dzień świąteczny.

7. Najważniejszym warunkiem w realizacji zamówienia jest prawidłowe podanie swojego adresu, numeru telefonu kontaktowego oraz adresu e-mail. Dzięki temu będziemy mogli informować Państwa o statusie zamówienia.

8. Wybrany przez Państwa towar można opłacić:
Płatności są obsługiwane przez spółkę PayLane sp. z o.o. z siedzibą w Gdańsku przy ul. Norwida 4, kod pocztowy: 80-280, KRS: 0000227278
Płatność można uiścić przy odbiorze przesyłki, u listonosza lub kuriera oraz
przelewem na nasze konto bankowe (05 1020 2528 0000 0702 0337 0376)- na poleceniu przelewu należy podać numer zamówienia oraz dane osoby zamawiającej i gdy pieniądze do nas wpłyną zamówienie zostanie zrealizowane.

9. W dniu wysyłki zostaną Państwo poinformowani e-mailem o realizacji zamówienia.

10. Dostawa towaru odbywa się na terenie Polski i poza jej granicami. Tu wymagane jest wcześniejsze opłacenie zamówionych towarów + koszty przesyłki zagranicznej zgodnie z cennikiem Poczty Polskiej.

11. Zakupiony towar możecie Państwo zwrócić do 14 dni od dnia odebrania przesyłki. Wszelkie koszty zwrotu pokrywa kupujący (tu wymagane jest wcześniejsze opłacenie przesyłki przed ponownym wysłaniem).Wysyłek za pobraniem nie przyjmujemy.

12. Warunkiem przyjęcia zwrotu towaru jest jego stan, tzn. towar musi być w oryginalnym opakowaniu, z metkami, czysty, nie może zawierać zapachu i oznak noszenia. Uszkodzenia mechaniczne powstałe z winy klienta nie będą w ogóle brane pod uwagę. Do towaru zwróconego do nas musi być dołączony paragon lub faktura zakupu oraz formularz zwrotu/wymiany towaru. Gdy zwrot zostanie zaakceptowany wówczas wymieniany jest na inny towar o tej samej wartości lub zwracamy pieniądze na Państwa konto w ciągu 14-stu dni roboczych od daty otrzymania przesyłki. Zwrotowi nie podlegają koszta przesyłki.
KAŻDY TOWAR PRZED WYSYŁKĄ JEST SPRAWDZANY POD WZGLĘDEM JAKOŚCIOWYM!

13. Zakupiony towar zostanie dostarczony zgodnie z terminem realizacji. W przypadku jakichkolwiek trudności w realizacji zamówienia zostaną Państwo o tym powiadomieni telefonicznie lub e-mailem.  Mamy nadzieję, że taka sytuacja nie będzie miała miejsca i zawsze będziemy w stanie zrealizować Państwa zakupy.
Więcej informacji na temat realizacji zamówienia i kosztów wysyłki znajdą Państwo w zakładce wysyłka.
     
Dane klienta potrzebne do zrealizowania zamówienia:
                    Imię i nazwisko
                    ulica i nr domu, kod i miejscowość
                    tel. kontaktowy
                    adres skrzynki pocztowej


14. Nie wykluczamy, że informacje o stanach magazynowych, dostępności i cenach towarów w naszym sklepie mogą zawierać uchybienia, które nie mogą być podstawą do roszczeń. Pomimo wszystko dokładamy wszelkich starań, by nasi klienci byli szczególnie zadowoleni z zakupów w naszym sklepie.
tpay