ANOTHER REASON TO BE A MAN

Konto klienta

791 953 143 phone

Filtry

Katalog » Garnitury
Garnitur Adriano Calitri Tomi
419.99 zł
189,99 zł

Garnitury męskie na wymiar: Adriano Calitri

W świecie mody popularne jest powiedzenie, że każdy mężczyzna powinien mieć w swojej szafie przynajmniej jeden garnitur. Dobrze skrojony garnitur to element odzieży, który jest ponadczasowy. Garnitur wizytowy czy też biznesowy to garnitur klasyczny, który składa się z prostej lub delikatnie taliowanej marynarki i prostych spodni. Dobre jakościowo garnitury wykonane są najczęściej z wełny z dodatkiem sztucznego materiału.

Oferowane przez nas garnitury charakteryzują się łatwością w prasowaniu, a także wyjątkową wygodą noszenia. Nie od dziś jednak wiadomo, że mężczyzna nawet w najlepszym garniturze z najwyższej jakości materiałów będzie wyglądał źle, jeśli garnitur będzie w złym rozmiarze. Musi on być dobrany do sylwetki. Oferujemy garnitury męskie na wymiar wykonane przez doświadczonych mistrzów krawiectwa.

W naszej ofercie znajdą Państwo garnitury w tradycyjnych kolorach: szarym, granatowym i czarnym oraz bardzo modnym w tym sezonie kolorze chabrowym. Stylowy mężczyzna wie, że do garnituru należy dobrać obuwie oraz odpowiednie akcesoria, które również można znaleźć w bogatej ofercie naszego sklepu Adriano Calitri. Zapraszamy do zapoznania się z nią.

tpay
PFR