ANOTHER REASON TO BE A MAN

Konto klienta

791 953 143 phone

Wyjątkowy, dopasowany z nutą ekstrawagancji, ale nadal uniwersalny. Każda jego część doskonale ze sobą współgra, ale w połączeniu z innymi elementami garderoby, stanowi również osobliwą i wyjątkową całość. Czujesz się w nim nie tylko wygodnie, ale pewnie. Wiesz, że podkreśla Twoje najlepsze zalety oraz zwraca uwagę mijających Cię przechodniów. Jest Twoim bezwzględnym kompanem na każdą okazję – ślub, spotkanie biznesowe, romantyczna kolacja, wieczorne spotkanie z kolegami po pracy. Czym jest? Skąd się wziął?
Odpowiedź jest tylko jedna. To garnitur uszyty na miarę, będący skutkiem Twojej trafnie podjętej decyzji. W końcu najlepsze rzeczy to te, na które musisz poczekać.

1. Sięgnij po więcej

Sięgnij po więcej z Adriano Calitri i znajdź kolejny powód, aby rozpocząć męską przygodę z włoskim akcentem, tworzoną w Polsce. Zespół doświadczonych stylistów oraz krawców zbierze twoje wymiary, wysłucha Twoich oczekiwań odnośnie fasonu i kroju garnituru, a w razie potrzeby przedstawi Ci swoje inspiracje oraz koncepcje. Podobają Ci się nasze modele garniturów, ale nie możesz znaleźć w aktualnym asortymencie odpowiedniego rozmiaru? Nie ma problemu. Uszyjemy go dla Ciebie na nowo, a także w razie potrzeby dobierzemy razem z Tobą tkaninę i dodatki tak, abyś czuł się w nim jak najlepiej. Jesteś ciekawy dalszego kroku? Nie czekaj, sprawdź sztukę śląskiego krawiectwa, dedykowaną nie tylko dla klientów indywidualnych, ale także korporacyjnych oraz tych o szczególnych wymaganiach i nietypowych rozmiarach.

2. Bo liczą się detale.

Wybór odpowiedniej tkaniny oraz detali nieraz bywa ciężką oraz czasochłonną decyzją. Dlatego nasz zespół pomoże Ci dobrać odpowiednią tkaninę oraz kolor w oparciu o analizę kolorystyczną, a także sprawi, że guziki oraz dobrane przez Ciebie hafty, będą idealnie dopasowane. Nie znalazłeś odpowiedniego materiału dla siebie? Nie ma problemu. Pokaż nam swoją inspirację, a znajdziemy go dla Ciebie, tak aby Twój garnitur był niepowtarzalny i po prostu...tylko w Twoim wydaniu.


3.Stwórz swój własny casual look

To nie wszystko !

Nie tylko garniturem nasza codzienność jest pisana. Pozwól sobie na odrobinę luzu oraz włoskiej sprezzatury i zaprojektuj z nami swój wyjątkowy casual look.
Możesz przedstawić na swoją inspirację stylizacji lub skorzystać z naszych, a my uszyjemy taką samą dla ciebie – dopasowaną do twojego stylu i osobowości.
4. To Wasza opinia kreuje naszą markę….

...dlatego jeśli jesteś zadowolony z  naszych usługach napisz swoją opinię na naszej stronie funpage https://www.facebook.com/AdrianoCalitri.ModaMeska/ i zyskaj -20% na kolejny garnitur szyty na miarę.


tpay
PFR