ANOTHER REASON TO BE A MAN

Konto klienta

791 953 143 phone

Czas realizacji zamówienie zajmuje od 1 do 3 dni roboczych. Dodatkowo do czasu realizacji zamówienia należy doliczyć czas dostarczenia przesyłki. Przesyłka kurierska zajmuje zwyczajowo 1 dzień roboczy ( od poniedziałku do piątku), zdarzają się jednak sytucje, gdzie dostarczenie paczki przez kuriera przedłuża się i nie jest to zależne od nas.

CZAS OTRZYMANIA TOWARU = CZAS REALIZACJI ZAMÓWIENIA+ CZAS DOSTARCZENIA PRZEZ KURIERA.

Maksymalny czas wysyłki w naszym sklepie to 14 dni ( wyjątek stanowi inny czas realizacji podany przy danym produkcie )
Cechuje nas rzetelność i dbałość o klienta, więc zamówienia napływające do nas natychmiast realizujemy.
Pomimo wszelkich naszych  starań mogą wystąpić komplikacje i opóźnienie w wysyłce towaru.  Przyczyną może być chwilowy brak towaru na stanie, spowodowany  przestojem w produkcji lub brak komponentów u producenta. W takiej sytuacji natychmiast są Państwo informowani o takiej sytuacji.
Klient ma możliwość monitorowania swojego zamówienia. Wystarczy założyć konto w naszym sklepie, zalogować się i śledzić stan swojego zamówienia.
Posiadanie konta w naszym sklepie ułatwi klientowi kolejne zakupy oraz będzie otrzymywał informacje o promocjach i nowościach.
 
Oczywiście czas realizacji zależy także od rodzaju wybranej formy wysyłki ( poczta polska,  kurier).  
Czas dostawy przesyłki Pocztą Polską wynosi najczęściej 1 dzień ( w zależności od odległości miejscowości docelowej (nadane do godziny 12). W okresie wzmożonej pracy poczty czas dostawy może wynieść  2-3 dni.

Zarząd sklepu sklep.adriano.pl nie odpowiada za pracę Poczty Polskiej.

W okresie przedświątecznym czas oczekiwania na przesyłkę może się wydłużyć z powodu wzmożonej pracy kuriera.

Jeśli produkty zamówione przez klienta posiadają różne dostępności, przesyłka jest realizowana dopiero po skompletowaniu całości.

Przesyłki za granicę wysyłamy przed wcześniejszą informacją wysłaną na e-mail.

Nasze wysyłki są dyskretnie pakowane w koperty bąbelkowe.  Na paczce widnieje tylko nazwa naszej firmy i adres odbiorcy.  Na kopercie lub paczce nie widnieje adres naszego sklepu internetowego i nie ma zapisu o zawartości .Do przesyłki wkładamy dowód zakupu.
tpay
PFR